| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce preferati Liam Neeson sau Harrison Ford?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu il vreau pe niciunul...mie imi plac femeile.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Dar de ce?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

E anormal sa imi placa femeile? laughing

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Rita Hayworth? Audrey Hepburn? Julie Christie?

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Ca actrite nu le pot evalua, pentru ca nu am vazut nici un film cu ele. Din punct de vedere al frumusetii, topul ar fi:
1. Julie Christie
2. Audrey Hepburn
3. Rita Hayworth.
Exista insa o tipa din epoca, care imi place mai mult decat toate 3 la un loc. Numele ei e Tuesday Weld.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Julie Christie a jucat in Doctor Zhivago. Audrey Hepburn este amintita pentru Breakfast at Tiffany. Rita Hayworth a jucat in filme noir. De Tuesday Weld imi place foarte mult ca actrita.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Am vazut-o doar in Cincinaty Kid, dar ceea ce spuneam eu e ca imi place ca femeie...mi se pare una dintre cele mai frumoase femei ever.