| truecolor12 a întrebat:

Ce relatie e intre Dean si Castiel din Supernatural? Am citit undeva ca ar fi de dragoste dar sunt amandoi beieti.Deci?

2 răspunsuri:
| Comandocip a răspuns:

Aiurea..cum sa fie de dragoste...
Doar ca intre ei e o legatura ma ispeciala..nu iti pot psune exact pentru ca a trecut ceva vreme de cand a mvazut filmul, mai mult o relatie de prietenie sau poatye ca e de iubire dar e inpropriu spus

| Omori a răspuns:

E doar fanfiction.
E adevarat ca au o legatura foarte puternica, dar e doar prietenie, loialitate.Ce ai citit tu e scris de unii fani, care impletesc povestea filmului cu imaginatia lor, nimic mai mult.