| dia_8663 a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara in episoadele din fenomene stranii? dau FUNDA la cea mai buna povestire.

1 răspuns:
| PikaRawrr a răspuns:

Hey.
Pai in primul sau in al 2-lea episod stiu sigur ca era vorba de un conac din secolul 19 (parca) care era bantuit de multe spirite.printre care si unu care a murit in 1888 (sau s-a mutat acolo.nu stiu sigur) iar in conan s-a mutat o familie cu 2 fete si un baiat(fetele parca una avea 15 ani si cealalta mai mare putin.iar baiatul avea 9 ani) in prima noapte baiatul a simtit miscari prin camera.asa si in celalalte nopti.
Au chemat un medium dar demonul din casa a intrat in ea(era o femeie.Lee o chema) si a inceput sa scrie (ea era posedata de demon) si a scris: Plecati, plecati, nu va vreau aici(sau asa ceva).
Ei s-au speriat dar o femeie care era cu ei in casa a zis ca trebuie sa lupte orice ar fi/
Cam atat imi amintesc happy

FUnda?