| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei. spune`ti`mi cum s`a terminat fenomene stranii in episodul de aseara.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Primul episod:niste adolescenti de Halloween au fost intr-un cimitir, s-au convins de legenda si au plecat speriati! Dupaia au fost altii sa testeze

episodul 2:un club bantuit de fantoma fostului manager sau ce era el, localul a fost purificat de un prieten preot al celor 2 sefi de acolo. Apoi au scapat de fantoma si dupa 6 zile clubul s-a inchis!

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am reusit sa ma uit aseara, am avut musafiri.

| ÅñdRa a răspuns:

Aseara am reusit sa ma uit doar la primul jumatebig grin
straight face pentru ca mi-a fost fricabig grin
hee hee

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Au fost 2 epidoade... Oricum, aproape toate se termina cand vand casa sau localul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseara nu era fenomene stranii ca e marti si de vinerea trecuta am adormit si m-am trezit la12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, nici eu n-am vazut cum s-a terminat episodul de aseara, dar l-am vazut pe primul si n-a fost ingrozitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, nici eu nu am vazut de aseara, dar l-am vazut pe primul si nu a fost asa de infricosator cum speram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost la o sedinta de spiritism si a scos demonul din ea

| HinnaBunneh a răspuns:

Ador fenomene straniii:X nu am apukat sa ma uit maim uitat la sinteza zilei si la mircea badea...