| CrishAici a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Emma din H2O just add water?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe data de 20 octombrie 2007, Phoebe (nume real) a fost prezentă la gala Nickelodeon UK Kids Choice Awards, unde a prezentat premiul la cea mai bună trupă, alături de Cariba Heine și Claire Holt. A apărut în 2 episoade din „Packed to the rafters", iar acum filmează pentru filmul „Tomorrow, when the war began".

Este de asemenea și model, a fotografiat pentru diferite cataloage și reviste, cum ar fi Girlfriend.

| Petric_Roxana_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce usurare credeam ca a murit happy

| intelegatoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Phoebe Tonkin era Cleo...Claire Holt era Emma. si din cate stiu vor aparea toate 4 in sezonu 4 uite aici http://www.youtube.com/watch?v=FfIHJUo6Ijw

10 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

A plecat în Europa.

| Lovepoison a răspuns:

Actrita joaca acum intr-un alt film. In serialul H2O Just add water, Emma a plecat cu parintii ei intr-o calatorie in jurul lumii si cred ca se va intoarce in sezonul 4.

| Xpert2000 a răspuns:

S-a dus cu parinti ei in alta tara

| JustSimple a răspuns:

A plecat cu familia ei intr-o excursie sau s-a mutat, nu stiu exact.

| AcrossTheSky a răspuns:

A jucat intr-un film de groaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma(Claire Holt) a parasit H20 pentru Messengers 2: The Scarecrow (film de groaza), iar in serial Emma a plecat intr-o calatorie in Europa.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

A murit happy

| lov3iSnoth1ng a răspuns:

A ales sa joace intr-un film decat in h2o.