| Ionutza2012 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu "Krem" in finala la "Romanii au Talent"? Fata de semifinala nu a fost la fel de bun, si eu care speram sa castige! Ce avea la ochi, ca nu eram atenta.

Răspuns Câştigător
| pufuleata a răspuns:

Avea Conjunctivita, mi-a placut si mie mult si l-am votata, foarte talentat baiatul si imi placea sacoul lui foarte mult.

3 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Bai frate. Krem era deja lansat cand s-a dus la RAT. Ce draq? Asa se duce si Guess Who si castiga. Cautati Krem e youtube si il gasiti cu melodii pentru Hipp Hopp Live.

| DeathReaper a răspuns:

A tras curent sau s-a uitat la flama de la sudura ori a racit funda?
please

| BlackStar27 a răspuns:

Avea conjunctivita. Adica ii curgeau ochii.
Oricum el in sufletele noastre este castigatorul...