| Missperfect a întrebat:

Ce s-a intamplat cu nini de pe disney channels?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Acest serial Nini de pe canalul Disney Channel s-a terminat. Am citit undeva într-un ziar că s-ar putea să revină în luna martie. Nici cei din ziar nu spuneau cu exactitiate.
Eu zic să aștepți, poate va începe un serial mai frumos ca Nini.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

7 răspunsuri:
| Andya a răspuns:

Iar este problema aceasta cu "Nini".
Poate ca nu mai au idei pentru. serial.Si eu ma uitam.Sau poate ca spaniolii au interzis transmisia in Romania!
Sper ca te-am ajutat!happy

| xamix a răspuns:

Poate o murit la ce urata era si disney s-a speriat rolling on the floor cel mai oribil serial

| MarinaMrn a răspuns:

Nu stiu nici eu nu mai m-am uitat

| annna a răspuns:

Este intrerupt putin dar va incepe iarwinking

| Do_3377 a răspuns:

Pai cred ca l-a intrerupt sa dea Shake it up... Poti vedea toate episoadele pe youtube dar pe spaniola...

| codrutz_2395 a răspuns:

Habar nam happy

| CapsunicaRoz a răspuns:

Da.deja a inceput! Sunt un mare fan, dar Nini e cam urata. Puteti sa imi ziceti parerile voastre despre Nini?(ex.frumoasa,urata,neserioasa)Pleaseeeeeeeee