| lynes a întrebat:

Cand o sa mai dea NINI la disney? Nu a mai dat de mult.

Răspuns Câştigător
| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Pe 15 martie

7 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Stiu ca nu a mai dat.
nu stiu cand vor incepe crying
byeelove struck

| CoCaCoLa a răspuns:

Cred ca peste 2 saptamani nu stiu sigur dar am crezut ca o sa dea cand se termina vacanta m-am uita pe program tv si am vazut ca in lunea cand mergem la scoala nici atunci nu da nini ma rog dar sper sa o dea din noua ca acum au luat o pauza inainte de ep64 si o sa dea inapoi dar nu stiu sigur cand
sper ca te-am ajutat si mie imi place muuuult NiNi:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cat de curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate nu a mai dat dar da din nou peste 1 sau 2 saptamani incepe din 15 febroarie cred sau cam asa! dar oricum mai da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un articol din protvmagazin.ro nini revine in luna martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar cand ince peti sa dati din nou sunt fanul numarul1

| zeepe a răspuns:

Lynes, deja.il.da.in.fiecare.seara.daca.te.referi.la.episoadle.noi.nu.te.pot.ajuta.pentru.ca.nici.eu.nu.stiu.oricum.spr.ca.ti-am.fost.de.ajutorhappy.