| Essence a întrebat:

Ce s-a întâmplat în episodul de aseara din Nini - detalii.
Mulţumesc.

9 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Poti sa te uiti la episodul de aseara doar apasand urmatorul link:
http://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-59-video_6b328fc4f.html

Sper ca te-am ajutat!:)

| Robeee a răspuns:

Ahh stai sa imi aduc aminte laughing.
Nicolas s-a dus la emisiunea aia tv si a zis in direct ca are o problema cu memoria din cauza ca a suferit din dragoste. Si acum are tot felul de fane care "s-ar pe el" si am vazut ca in episodu urmator una o ia de par pe Vickie ca ea e cica cea care ia frant inima chatterbox.
Ah... cand s-au intalnit Tomas [ ambasadoru ] cu Nini, el vroia sa ii zica ca sarutul ala a fost o greseala dar, i-a spus ca a fost real si ca i-a placut s-au ceva de genu... oricum, el si Nini s-au sarutat la sfarsit

| Angelsergiuboy a răspuns:

A fost super sa vezi pe NICOLAS cate fane are acum si la sfarsit se saruta NINI cu TOMAS

in rest nimic super important

| continutfragil a răspuns:

Pai aseara la Nini.: Ambasadorul a fost la Tv si se tot certa cu Marteraquis si pana la urma a venit si Nicolas si a spus acolo ca are probleme cu memoria din cauza dragostei, si acum Nicolas are o multime de fane...
Celina s-a convins ca Sisi este fetita ei si acum se tot linguseste pe langa ea si a ajutat-o cand s-a locit etc.
Ambasadorul s-a hotarat sa îi spună lui Nini ca sarutul dintre ei doi a fost o greseala. a chemat-o pe Nini la el si în loc sa îi spuna asta a spus ca sarutul dintre ei doi a fost real. i-a spus ca o iubeste etc...si Nini i-a spus ca si ea îl iubeste si s-au sarutat si Celina a vazut si a auzit toate asteahee hee fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost tare cand s-o sarutatat tomas cu nini toata noaptea nu am dormit daca aveti sa-mi spuneti ceva scrieti-mi pe alexandra_prunas@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini il omoara pe tomas

| Crisy1999 a răspuns:

Nicolas a aparut la tv si sa impacat cu Marterachis, Nini sa sarutat in fata Selinei cu Tomas, si Selina se intelege cat de cat bine cu Sisi.Nicolas a devenit foarte popular pentru ca a zis lucruri sensibile, si tote fetele sunt inebunite dupa el.

| AcadeaAnonima a răspuns:

Nici eu nu stiu, am fost la calculator, dar am vazut ceva si iti pot spune, sisilia nu a mai plecat cu selina si tomas si nini iau spus adevarul angajatilor...si cam atat.Pa! Pa!