| fluturas2 a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara la serialul nini?

Răspuns Câştigător
| Alle_1389 a răspuns:

Tomas a fugit dupa taxi-ul in care plecase Nini cu bunicul ei. Tomas a oprit taxi-ul si a intrebat-o pe Nini daca vrea sa se casatoreasca cu el. Ea nu a acceptat prima oara si a crezut ca Tomas se joaca cu sentimentele ei. Dupa Tomas a plecat iar Nini a fugit dupa el si i-a zis sa repete intrebarea. Si s-au pupat. S-au dus acasa povestindu-le tuturor ca se vor casatorii, iar Martin si Lola au carat toate lucrurile Lolei in casa lui Martin. Mama Lolei a acceptat casatoria dintre ei doi. Dupa au venit Sisi, Ceama si Zoe.S-au jucat si dupa Sisi i-a zis Celinei ca nu mai vrea sa se mute cu ea. Celina dabea se intorcea de la cumparaturile pe care le facuse pentru fetita ei, Sisi.

2 răspunsuri:
| Chelsea13 a răspuns:

Thomas a cerut-o in casatorie pe Nini iar ea a acceptat si vrea sa ii dezvaluie ca ea este asa zisul ''NICO''.Iar Sisi nu mai pleaca. Daca te uiti in seara asta stii ca la inceput arata din ep. trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ceruto tomas pe nini in casatorie apoi s-au certat si apoi s-au impacat si nini a acceptat sa se casatoreasca si s-a intors la ambasada.