| AndreDy a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara la nini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaii au murit ma saracii.am si plans.deabia imi revin. da am auzit ca mai urmeaza o serie.cu reincarnari si reinvieri, si iar o iau de la capat.

8 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

A fost episodul in care NiNi si Thomas inca erau blocat in mansarda. Intre timp a venit cancelarul. Surorile Baranco si verisoara lor Jasmine au facut in asa fel incat nimeni sa nu-si dea seama ca sunt acolo Thomas si NiNi, iar ele intre timp sa saboteze operatiunea Mambo. In seara asta e episodul cand ii gaseste pe ei doi in mansarda, iar la finalul episodului NiNi este acuzata de sabotaj. Cam atat stiu. Vizionare placuta a episodului din seara asta!

| AndreDy explică:

Ma refer la partea cand nicòlas a pacalito pe aia sa zica ca e un spion si apoi nini tomàs si secretara aia nu mai stiu cum o cheama pietena lui tomas si surorile baranco vroiau sa-i ucida cu chestia aia care ii paralizeaza

| AndreDy explică:

Crinu
si noaptea rad cand imi amintesc de rasp tau rolling on the floor

| BeibiiX a răspuns:

Poi aseara Nini si Thomas au ramas blocati in camera aia pentru. ca s`a luat curentuthinking si nu au putut iesi pentru ca. alea 3 fetethinking nu stiu cum le cheama [cele care incearca sa saboteze operatiunea aia mambo]. au facut in asa fel incat nimeni sa nu`si dea seama ca sunt acolo Thomas si Nini
Toti ceilalti ii cautatau pe Thomas si Nini iar cancelarul a venit sa se asigure ca totul ii bine pentru. operatiune si a venit la ambasadastraight face si Thomas nu era acolo:-s
app` in timp ce Thomas si Nini erau inchisi Nini o lesinat pentru. ca ii claustrofoba si nu mai prea era aerlaughing si Thomas o sarutat`obatting eyelashes

cam atat stiuhee hee ca nu am vazut chiar primele minute din serial:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu nu am mai vazut nini de mult timp cred ca lau scos dar nu stiu de ce

| anonimanonima a răspuns:

Crinu, au fost si alte serii inainte?big grin

| gaby12_1342 a răspuns:

A fost reluare de la episodul cand au ramas blocati in mansardawinking