| Mariiia a întrebat:

Hei >:"

Vreau sa stiu urgent. ce s-a intamplat azi in Saracii Tineri Bogati straight face [ 08.10.2010 ]
Am ratat episodul laughing

>:"

Thx. :*

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Servus. big hug
Deci.
Veronica l-a dus pe Gabriel in apartamentul lor, dupa aia a venit Isabella si i-a zis Veronicai ca Lucia a murit, si ea a plecat. Isabella l-a dus pe Gabriel la spital, si a sunat-o pe Marta.
Alejandra s-a hotarat sa plece din tara, si i-a zis lui David, iar el vrea s-o insoteasca.
Au inmormantat-o pe Lucia, si Monica a venit la inmormantare.
Au gasit o urma de pantof de femeie la locul crimei, si niste poze cu Monica cu o arma de vanatoare.
Cam atat. happy

2 răspunsuri:
| Mariiia explică:

Thx love struck

| KiddFaraSentimente a răspuns:

N-ai pentru ce. :*
mersi de funda. >big grin