| Pitic a întrebat:

Ce se intampla mai departe in " Cautand-o pe Elisa "? Cine a rapito? dC? Moare la sfarsit?
funda! nu vreau linkuri cu video pentru ca nu imi mrge placa video. F

3 răspunsuri:
| Alexandra_8691 a răspuns:

O gasesc pe Elisa aproape moarta. Incearca sa o salveze dar ea moare. Totul cade pe Bruno, Unchiul ei cu care ea avea o relatie pasionala. Cecilia face in asa fel incat sa dispara toate probele si Bruno scapa. Cineva o vede pe Cecilia cand arunca pistolul in apa, iar Cecilia o omoara pentru a nu se afla. Totul i-a o intorsatura ciudata. De fapt Cecilia era cea care o rapise pe Elisa si trasese in ea. Bruno moare din cauza Ceciliei. Cecilia inebuneste de tot. Parinti Elisei se depart si CRED ca Mama Elisei ramane cu politistul care rezolvase cazul. Aceasta e povestea!
FUNDAsmug?love struck

| valutzza a răspuns:

Sincer nu stiu.si eu ma uit si aseara cand a venit ala sa ia banii semana cu bruno dar bruno era cu cecilia si daca nu e bruno s-ar putea sa fie vreun prieten foarte apropiat de a lu mariano//vedem noi cine e ala care a rapit-o.dar oricum nu moare pentru ca e unu din rolurile principale.big grin

| Beibiii_3017 a răspuns:

Si eu ma uit la"cautand-o pe elisa" eu am vazut pe youtube ultimile episoade si o gasesc aproape moarta intr-o padure. in fine, Elisa moareebig grin. si Cred ca mama ei ramane cu comisarul Rivas.