| mariatina a întrebat:

Imi povestiti din "donde este elisa" (cautand-o pe elisa)? nu prea le-am vazut si vreau sa stiu despre film. Multumesc

1 răspuns:
| AndrahAntipathy a răspuns:

E o telenovela despre disparitia unei fete dintr.o familie bogata,familia Atlatmira(daca am scriss binee; d).in noaptea in care a fost ziua tatalui ei sau a ei(nu tin minte bine) aceasta a disparut de pe plaja unde era cu varul ei (intretineau relatii sexuale de obicei si tineau asta secret) dupa aceea in fiecare episod apare cum o cauta, se termina cand acestia o gasesc batuta intr.o padure, incercand sa o salveze dar ea moare:d sfarsithappy