| YOandreea a întrebat:

ma uit la telenovela cautand-o pe Elisa! am gasit episoadele si pe youtube in spaniola, dar eu tot nu am inteles elisa moare ca am vazut-o pe mama ei ca era la biserica de fapt toata familia era la inmormantarea acesteia si dupa aia pe la episodul 60 elisa apare la spital. eu cred ca aceata este rapita de bruno si pana la urma scapa si acela cred ca o impusca si ajunge la spital! dar credeti ca bruno a rapito de pe plaja cand aceasta a plecat dupa e se certase cu varuso adica eduardo sau cum lo chema?

Răspuns Câştigător
| alesia29 a răspuns:

Eu nu stiu personajele, din ce am citit, elisa moare, o omoara cineva aprpiat, o matusa cu un unchi, dar nu sunt sigura, si dupa aia tipa care a omorat`o pe elisa il omoara si pe sotul ei, in final ajungand la inchisoarehappy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti spune unde as putea sa gasesc si eu toate episoadete din telenovela cautand-o pe elisa imi place foarte mult si nu gasesc toate episoadele imi puteti da mai multe detalii... va multumesc mult o zii fuperba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cecilia si cu bruno o rapesc dar comisarul rivas da de urma lor si in disperare cecilia o impusca pe elisa dar nu moare si dupa aceea pe sotul ei care insa moare daca vrei uitate pe youtube si o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... elisa este rapita de bruno si ea este amanta lui dupa care cecilia afla o gaseste pe elisa si o impusca in padure comisarul:X:X o salveaza iar ia ii la spital dupa aia nu mai stiu ce se intampla dar elisa moare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu chiar exact dar cred ca ai dreptate cred ca bruno a rapito de pe plaja si ca cecilia o omoara fiindca am vazut ca comisarul rivas merge dupa ea sa o caute impreuna cu tot echipajul de politie si ea o ia prizoniera pe fiica ei si o ameninta ca o omoara si o face tradatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elisa va aparea. Dar moarta cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cecilia a omorato pe elisa n-are cum plus ca elisa era impreuna cu varuso santiago sau cum lo chema de acea na vea cum sa fie cu bruno si cand bruno si cecilea erau despartiti familia elisei primea telefoane de la rapitor si exact dupa asta aparea bruno si cecilea sa certau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci moare sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ew zic ca tatal Elisei avea un frate care nu ave nimic
mostenire si pentru asta s-a gandit sa puna mana pe Elisa si...nu stiu cum sa facut de a ajuns la Bruno si Cecillia cum a putut sa o impuste doara era matusa ei in film nu in realitate da este adevarat ca Bruno ave o relatye cu Elisa...sar a murit da sau nu asta ma framanta dar am vazut foarte putyn din ultymul episod dar nu stiu cum pot sa se bucure fara Elisa dar ea unde este o fi moarata nu stiu dar sper sa nu fie moarata ca doar ea este personajul principa asata am avut de zis bay

| ema_6459 a răspuns:

Bruno o rapeste pe eliza findca este indragostit de ea

| xAlynutzaa a răspuns:

Nu este folositoare a lui Alesia29! Pe Elisa a rapit-o Bruno, unchiul ei, dar la sfarsit a omorat-o Cecilia, matusa ei!

| alex_2095 a răspuns:

Elisa a fugit singura.si ea s-a tuns si s-a vopsit apoi l-a sunat pe bruno care era iubitul ei.la un moment dat elisa s-a saturat sa stea inchisa ca ea statea de buna voie pana intr-un moment cand a vrut sa plece dar bruno nu a lasat-o. cecilia cred ca l-a urmarit pe bruno si a aflat ca ei au o relatie si atunci a impuscat-o pe elisa si a arunkato in prapastie.rivaslove struck o gaseste si o duce la spital.intr-un final ea intra in coma si moare