| IItequillaII a întrebat:

Ce se mai stie despre filmul Academia Vampirilor? Cand apare?

Răspuns Câştigător
| lorykiss9710 a răspuns:

Asta am mai intrebat si eu.Sunt o mare fana si dea bea astept sa fie difuzat filmul. Dar din cate am inteles s-ar putea sa apara la sfarsitul anului 2012 inceputul lui 2013.Atat.Chiar acum cautam informatii si tot ce ma gasit au fost informatii pe care le stiam deja si cateva trailere. Din nefericire fanii acestor carti(prin care ne numaram si noi)vor trebui sa mai astepte.