| cococoococooco2002 a întrebat:

Imi pueti spune niste seriale faine?
Eu am am vazut: Emerald City, Game of Thones, Teen Wolf, Shadowhunters, Lucifer, The Vampire Diares,The walking Dead,Prison Break, Continnium si Chronicles of Shannara!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| UnTipObisnuit a răspuns:

Iti sugerez cu cel mai mare drag "THE 100" e super jmek serialul, are 4 sezoane si trebuie sa iasa de acum si al 5-lea.Si daca vrei ceva de comedie uita-te la "Shameless" acesta este printre primele mele seriale preferate. Are 7 sezoane si acum la sfarsitul verii apare sezonul 8.
Cele mai tari seriale pe care ti le puteam recomanda, Lucifer l-ai vazut deci na.
Funda?

| Xdreaper21 a răspuns (pentru UnTipObisnuit):

Bai si eu ii recomand the 100 dar urmatorul sezon apare anul viitor si chiar o sa ma uit la shameless

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

IZombie, Riverdale