| Ak99 a întrebat:

Ce serial imi recomandati sa incep prima data:Breaking Bad sau Hannibal?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad.

| faramatania a răspuns:

În cazul în care te hotărăști să începi Breaking Bad e bine să știi că a apărut și Better Call Saul (spin-off Breaking Bad/2015-)

| Sociopat a răspuns:

Hannibal.E arta.Superb.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hannibal.M-a fascinat inca de la primul episod(dureaza si mai putin, heh).La Breaking Bad n-am reusit sa trec de primele 2 episoade, dar majoritatea au o parere relativ buna asa ca ma gandesc sa-i mai dau o sansa.Candva

| Buresbista123 a răspuns:

Breaing bad nu e cine stie ce, la fel si hannibal, sunt foarte previzibile, ce ti recomand este Rome

| Disharmony a răspuns:

De ce contează ordinea și de ce să nu le vizionezi simultan? Să înțeleg că nu-ți place să urmărești două fire narative complet diferite?
Hannibal, serialul, nu m-a făcut să vreau să trec de episodul pilot, spre deosebire de filmele cu faimosul Hannibal Lecter (îi rămân fidelă lui Hopkins laughing ). Cât despre Breaking Bad, tot ce pot spune e că mi-a provocat o dependența înzecit mai mare decât dependența lui Walter (am încercat să nu fiu un spoiler, am eșuat).

| Totenn a răspuns:

Hannibal.

| jewnina a răspuns:

Hannibal nu am vazut, dar Breaking Bad imi place f mult. Inca sunt pe la sezonul 3 spre sfarsite. Il poti gasi complet pe popcorn.com