| PerfectLife a întrebat:

Ce serial interesant as putea urmari?(Fara tonguerison Break,Tvd,Teen wolf,American horror story,Arrow,Awake,Awkward,Skins,Spartacus,Switched at birth,Hemlock grove, House-le-am vazut). Funda pentru cel mai interesant happy

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Dexter ( Criminal in serie care lucreaza la omucidere, foarte tare.)
The Originals (Am vazut in lista si tvd, acesta este un fel de continuare a sezonului 4, adica se leaga cumva, familia Mikaelson (Klaus, Elijah,
Rebekah.)
Lost (Un grup de oamenii care au supravietuit unei prabusiri pe o insula foarte misterioasa care ascunde tot felul de mistere.)
White Collar
Supernatural (la asta nu cred ca trebuie sa mai zic ceva big grin)
The walking dead(Un grup de oamenii care se lupta cu zombie si isi cauta un camin unde sa stea, interesant si asta.)
Smallville(povestea lui Superman, de cand era mic si pana la ce a devenit, bun si asta.)
The Tomorrow People(oameni cu puteri vanati de o agentie, este interesant.)
Breaking Bad (debea ce l-am terminat este super.)

Tot ce am scris mai sus le-am vazut si sunt destul de bune, spor la vizionare!

11 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

True Detective si House of Cards, fara vreun dubiu! ( din lat. indubitabilis)

NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, The mentalist, Modern family, Desperate housviwes, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards...

| Pricked a răspuns:

Game of Thrones
The Walking Dead
Hannibal
Sherlock (mini-serie).

| BiaaMikaleson a răspuns:

. Pretty Little Liars? Nu l-am vazut in lista ta. laughing
Sauu. Spin Off-ul de la Tvd, The Originals?

| Deaad a răspuns:

Merlin.E absolut bestial.Am vazut aproape toate sezoanele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
City hunter
Cain si Abel:ura de frate (coreean)
CSI:Crimes and investigations

| Anca2999 a răspuns:

Dexter, the mentalist laughing Mi se par foarte reusit, Supernatural - iarasi foarte bun.

| deadlykiss a răspuns:

Eu am urmarit Bones, recent. Il ador! Ti-l recomand happy

| Antonescu13 a răspuns:

Accecează această pagină pentru mai multe informaţii şi alege-ţi serialul pe care doreşti să-l urmăreşti: http://www.cinemagia.ro/liste/seriale-interesante-5508/

| cristi46_7403 a răspuns:

PFF...daca nu ai vazut Breaking Bad...