| anonim_4396 a întrebat:

Ce serial mi-ati putea recomanda, avand in vedere ca eu ma plictisesc repede de ele? in general urmaresc toate tipurile de seriale, de la Concubina regelui, coreean, Dinastia tudorilor, Jurnalele vampirilor, Tanar si nelinistit, etc. voua ce v-a placut cel mai mult?

17 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

The Big Bang Theory, two and a half men, the pillars of the earth, The Tudors.

| Lucinca a răspuns:

Pai. jurnalul vampirilorrolling on the floor. il ador, ar mai fi twilight si true blood dar true blood e peste 18 ani ca diverse scene. Pretty little liars, gossip girl, american mall e cu nina dobrev dar nu il gasescstraight face e doar in engleza pe youtube

smallville dar nu e asa interesant te plictisesti

supernatural imi place la nebunie

teen wolf nu l-am vazut dar mi-a spus anumite persoane s-o fac

the secret circle e frumos dar sa anulat dupa primul sezon pentru ca nu se uita multa lume la el. dar de fapt e prea tare

man in black este film 3 parti mai exacthappy

doctor house sau ceva de genulaughing
300 de spartani e comedierolling on the floor
american pie e superlove struck
si cam atat stiu pe moment
sper ca te-am ajutat:*

| MisteriuosGirl a răspuns (pentru Lucinca):

M-ai ajutat, si inca foarte tare. Multumesc mult.

| Deliadelias a răspuns:

Jurnalele vampiriilor=p~ :X
Iti recomand si serialul Gossip Girl, nu te vei plictisii =p~. Il ador pentru a doua oara il urmareschee hee.
:*

| Marian619 a răspuns:

Spartacus

| dayana007 a răspuns:

Ezel (e un serial turcesc )
gossip girl
two and a half men
supernatural

| MisteriuosGirl a răspuns:

Multumesc tuturor. nu pot sa aleg acum un castigator, va rog sa intelegeti. dar voi reveni dupa ce vizionez cateva dintre ele.

| kim26 a răspuns:

Desperate Housewives imi place foarte mult,. dar si Jurnalele Vampirilor sau Pretty Little liars

| mirumiru366 a răspuns:

Pretty little liars, pariu cu viata, iCarly

| MisteriuosGirl a răspuns (pentru mirumiru366):

Multumesc mult. urmaresc deja pariu cu viata si abia astept sezonul urmator

| mabuhay a răspuns:

Buna, mai bine citeste o carte, ocupa-ti timpul cu alceva nu te uita toata ziua la televizor.Televizorul ataca foarte mult creierul, ochii si tot corpul.Fa exercitii in camera sau du-te la alergat.Televizorul este o manipulare totala controlata de oamenii puternici.Ei fac de-a bani pe seama prostilor ( prosti ca mine ca tine si ca toata lumea care se lasa influentat) de nu ai idee.Bafta ( fundita daca merit ) Pa pa te pup

| MisteriuosGirl a răspuns (pentru mabuhay):

Crede-ma pe cuvant cand iti spun ca tocmai am terminat de citit o serie de 7 carti, sunt la ultima-a 8 a, le-am citi vara asta si nu m-am uitat decat o o\jumatate de ora la stiri dimineata in fiecare zi. deci merit o pauza. si da, erau romane. dar ai dreptate in legatura cu televizorul dar dupa asta ma apuc iarasi de o sesiune de carti.

| aAnutza a răspuns:

Pretty Little Liars. Un serial interesant si captivant. E despre 4 fete care incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele. Contine mistere, drama, povesti de dragoste, prietenie, ura, dezamagiri si toata ingredientele din viata reala.
Watch this! love struck

| Denny98 a răspuns:

Pai cauta pe net si poti gasi multe seriale indiene foarte captivante sau coreene si eu m-am uitat la Concubina regelui si mi-a placut mult deci poti sa cauti pe net Printul jumong, Razboinicul sau ceva indian Triunghiul iubirii sau Suflete Pereche! sper ca am fost de folos!

| girlemo a răspuns:

Pai mie mi-a placut cel mai mult The Vampire Diaries si Supernatural. Ai putea urmari si True Blood, am auzit ca ii interesant. Daca te plictisesti de seriale uitate la filme ca de exemplu ''Abraham Lincoln'' si ''Harry Potter'' sau ''Piratii din Caraibe''.big grin Sper sa iti placa!:*

| Mar1aa a răspuns:

Prison Brake
American Horror Story

| Mar1aa a răspuns:

Supra natural
Gossip Girl
Mesaje de dincolo