| luana2001 a întrebat:

Ce serial va place mai mult de pe disney chanel? Sa radem cu Mikey sau Clubul lui Mikey mouse?

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Lol, desi am 14 ani trebuie sa iti zic ca inca ma mai uit la desene? Asa si? Si nu e de ras daca inca te mai uiti la desene. Imi place mai mult clubul lui mikey mouse. Tie?

| mihaela0205 a răspuns:

Niciunul rolling on the floor...cine se mai uita

| melc a răspuns:

Prefer desenele originale cu Mickey laughing nu astea 'asa-zise 3D' de pe Disney'ul actual
@Ivana, you're completely, totally right.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Niciuna...cati ani ai 3? rolling on the floor

| Jessica1213 a răspuns:

Buna luana, drept sa iti spun eu nu stiu despre ce disney channel vorbesti dar eu zic Mikey Mouse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clubul lui mickey mouse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de la sa radem cu mikey atunci cand donald vrea sa doarma si nu poate

| RappK a răspuns:

Care iti place tie ne place si noua