| εмiLч97 a întrebat:

Ce serial urmariti de pe Disney Chanel? De ce va plac?happy funda:*

Răspuns Câştigător
| corina977 a răspuns:

Zack si cody-imi place pentru ca este amuzant
hannah montanah-imi place pentru ca miley isi bate joc de jackson si imi place sa ii urmaresc
h20-cand se duc la piscina lunii...

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti zic ce nu imi place laughing, Jonas si Nini sau cum naiba se cheama. Restul imi plac toate! :X

| ramona11ramona a răspuns:

Hannah montana-pentru ca ea se ascunde de toata lumea

Jonas Brothers-cand joe si stela sunt impreuna

h20-este tare cand se transforma

magicienii din waverly place-cand alex o da in bara

ai spus ca dai funda

| Paywa a răspuns:

Mie imi place Jonas Brothers. Sunt atat de scumpi:X

| LoLpoZ a răspuns:

Zack si Cody, Phineas si Ferb, Hannah Montana si Magicienii din Waverly place

| kidaa a răspuns:

Urmaresc mai multe pentru ca is faine

| Wooddy a răspuns:

Hannah montana, charlie talismanul...pentru ca ma fac ambele sa rad, si sunt amuzante... funda?