| Sabixoxo a întrebat:

Ce seriale cu vrajitoare stiti?

Răspuns Câştigător
| xForSmile a răspuns:

Eu ma uit la The vampire diaries :d. In principal sunt vampiri dar sunt si vrajitoare happywinking

3 răspunsuri:
| Alecsuuuuu a răspuns:

The Secret Circle (este vorba de 6 adolescenti care descopera ca sunt vrajitori si ca trebuie sa formeze un fel ce cerc secret intre ei..pentru a lupta cu demoni si alte chestii supranaturale...e destul de tare.)

| Sabixoxo explică (pentru Alecsuuuuu):

M-am uitat la The secret circle si la Charmed dar mersiii.

| Alecsuuuuu a răspuns (pentru Sabixoxo):

Atunci The vampire diaries.Ca si raspunsul de mai sus, este cu vampiri, dar si cu vrajitori. Si are niste faze super tari cu Vrajitoarea "Bonnie" big grin... n-ai pentru ce:*