| RocketQueen31 a întrebat:

Ce seriale de actiune, politiste, dar fara prea mult sange imi recomandati? Ceva gen 24, Sherlock etc. De preferat sa aiba mai multe sezoane.

Răspuns Câştigător
| simo4angel a răspuns:

Elementary e gen Sherlock... Cult, Unforgettable si eu ma mai uit la Revolution( nu e prea politist) dar e extrem de frumos si captivant.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Agatha Christie, seria Poirot.

| Okami23 a răspuns:

Lie to me

| sochee a răspuns:

L'onore e il rispetto,(3 sezoane, e nemaipomenit, dupa mine locul 3 in lume din toate timpurile la cel mai bun film. Uita-te, nu-ti va parea rau.E si online cu traducere.