| Laurra958 a întrebat:

Ce seriale îmi recomandaţi? (De preferat unul cu mai puţine sezoane).

Răspuns Câştigător
| Stephaniie_Micutza_1992 a răspuns:

Pretty Little Liares- 3 sezoane (crede-ma ca merita! Este un serial super tare!)
Dr. House- 8 sezoane
Castle- 5 sezoane
Two Men and A Half- sunt destuuuule sezoane!
NCIS: Ancheta militara!
Top Gear UK
Prison Break
Dexter
Fairly Legal
Modern Family
Dr.
Anatomia lui Grey
etc...
Sper sa iti ajunga atatea, daca mai ai nevoie, spune-mi!

| Laurra958 explică (pentru Stephaniie_Micutza_1992):

Pretty Little Liars si Prison Break le-am văzut. Probabil am să încerc NCIS. Mersi!

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe cele de pe Universal Channel.
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Ce părere ai de "Suleiman Magnificul"? Nu va se va întinde pe multe sezoane, dimpotrivă chiar au destul de puţine episoade. Mie îmi place foarte mult, nu ştiu dacă e şi genul tău.
Dacă nu, te-ai mai putea uita la "Anatomia lui Grey". Ştiu că are destul de puţine sezoane, 3-4 dacă nu mă înşel.
Dacă preferi filmele româneşti, uită-te la "Inimă de ţigan".
Sper că ţi-am dat o idee bună.
Vizionare plăcută!
Pa-pa.

| Laurra958 explică (pentru Hydrangeaceae):

Anatomia lui Grey are cam multe sezoane (8-9), iar serialele turceşti nu sunt genul meu. Mersi oricum! :*

| faramatania a răspuns:

Arrow
Banshee
Lost Girl
Fallen
Caprica
Drive
The Walking Dead
Pretty Little Liars
The Vampire Diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Walking Dead.
Are până în prezent 3 sezoane cu un număr de episoade cam variabil, deci este foarte scurt.

| Sadop a răspuns:

Dexter. Are 8 sezoane, fiecare a cate 12 episode de 45 minute. Sezonul 8 inca nu a aparut, deci sunt doar 7 happy.
Este dsespre un barbat cu o dubla viata : Ziua e un foarte bun politist la criminalistica. Noaptea e un ugicas in serie.
E foarte interesant happy!
Bafta!

| MaskOfSanity a răspuns:

The Walking Dead.

| DianaDiaa a răspuns:

Elisa di Rivombrosa e de epoca dar povestea e frumoasa. E la tv (12 si 7 seara reluare) are 3 sezoane si putine ep. In total 70 sau mai putine.

| 999bianca a răspuns:

Gosiip girl happy. are 6 sezoane dar cu episoade putinehappy Vizionare placuta!

| Laurra958 explică (pentru 999bianca):

Văzut. happy

| 999bianca a răspuns (pentru Laurra958):

Aha. Inceraca ceva diferit atuncihappy. Coreene. sunt foarte frumoase. uite cateva care mi-or placut mie mult happy playfull kiss, secret garden, boys over flowers, heartstrings, you're beautiful. Vizionare placuta daca cumva te vei uita :*

| Laurra958 explică (pentru 999bianca):

O să încerc cândva. Mulţumesc! :*

| 999bianca a răspuns (pentru Laurra958):

Nu ai pentru ce happy

| beautifulpeople a răspuns:

Pariu cu viata (sez 3)
Suleyman Magnificul... (sez 2, cred)
Jurnalele vampirilor
Iubiri secrete
Dragoste si pedeapsa
C.S.I
Anatomia lui Grey
Glee
Mesaje de dincolo etc.

| CuteMe a răspuns:

Suburgatory...mai stiu si altele, dar au mai multe sezoane : Neveste disperate, Pretty Little Liars. Am mai vazut cateva filme pe care ti le pot recomanda: Footlose, Dirty Dancing, Burlesque, 13 going on 30, One thousand words, Play the Game, The Women ( Intrigi parfumate). Sper ca te-am ajutat cat de cat. :d

| PS3 a răspuns:

Doar un sezon: The Event, Alcatraz, FlashForward

| DenisaIna a răspuns:

Revolution(nu stii ce pierzi)
Bates motel(foarte interesant)
The vampire diaries(are 4 sezoane dar chiar merita vazut..nici eu nu am vazut de la inceput ci am inceput cand erau deja la sezonul 3 dar nu te mai poti opri odata ce l-ai vazut)
The secret circle(are 2 sezoane dar a fost anulat...mare pacat..il ador)
Teen wolf(daca nu-l vezi nu stii ce serial super pierzi..are doar 1 sezon). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| gbgabi a răspuns:

The Secret Circle sau Vampire Diaries

| Costel211 a răspuns:

Iubiri secrete
Pariu cu viata
Dr. Who
Prison break
Dexter
Ncis

| Flinstone a răspuns:

Two man and a half.

| puffy211 a răspuns:

- Lie to me
- Dexter
- Doctor House ( are cam multe sezoane )
- Gossip Girl
-The mentalist

Sper ca te-am ajutat :d