| ChristinaChriss a întrebat:

Ce seriale gen Dr. House stiti? Mai multe...

5 răspunsuri:
| ChristinaChriss explică:

Am vazut..si da mi-a placut

| Seepty a răspuns:

Pai ar fi:
Prison Break
John Doe
Lost
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

| marinaa9 a răspuns:

Private Practice, Dr. Gray, Lie to me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca house e the mentalist, astia de sus au zis ce le place lor, dar CA HOUSE, e exact mentalist. e la fel de "nesimtit" dar sa faca bine la urma, si nu e cu medicina e cu criminalistica. uitate la primul ep si nu o sa te mai saturi de el, o sa vezi toate 6 sezoane, crede-ma

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu prea sunt, dar cred că The Mentalist, Elementary, Sherlock sau chiar Lie to Me ar merge. În toate personajul principal e un bărbat care adoră să analizeze şi să folosească sarcasm din plin.