| Diiux a întrebat:

Ce seriale gen The secret circle stiti? in afara de The vampires diares,Teen Wolf, pretty little liars, the lying game.As vrea ceva cu mister si cu adolescenti

3 răspunsuri:
| CristinaCriss001 a răspuns:

Revenge este un serial bun, cu mult mister, drama etc.

| Larrissa21 a răspuns:

Pai : Fringe ( e absolut genial dar nu e cu adolescenti...), Gossip Girl (tot pachetu inclus ), Hart of Dixie, How I met your mother, Lie to me ( despre limbajul corpului, genial dupa parerea mea), Make it or Break it, The Lying Game, True Blood, Hellcats, One Tree Hill, Lost, The Ringer, CSI:NY, Skins, Switched at Birth, Kyle XY, Ghost Whisper, Nikita, The Secret Life of the American Teenager si lista continua.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Life Unexpected, si Jane by Design sunt cu adolescenti, dar daca vrei ceva cu mai mult mister iti recomand Nikita sau Grimm.