| CrissxCriss a întrebat:

Ce seriale mai stiti cu adolescenti in gen The vampires diaries,The secret circle,Pretty little liars,Teen wolf,Nine live of chloe king, The tomorrow people?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

The Originals
Beauty And The Beast
The Secret Circle
Nikita
Hart Of Dixie
The Nine Lives Of Chloe King
The Lying Game
Life Unexpected
Moonlight
The Carrie Diaries
Teen Wolf
Hellcats
The Gates
Jane By Design
Lost Girl
Revenge

| uleaancuta a răspuns (pentru Grimmjow69):

90210 l-am vazut online, e super, merita vazut! si teen wolf de asemenea!

2 răspunsuri:
| BreakingBad2013 a răspuns:

The Originals- are legatura cu familia din Vampire Diaries;
Gossip Girl - asemanator cu Pretty Little Liars;
Once Upon A Time - fantasy, asemanator The Secret Circle;
Arrow - actiune/aventura, cu eroul din Justice League;
Heroes - oameni cu puteri si abilitati speciale, asemanator The Tomorrow People;
Agents of Shield - actiune/SF.
Toate serialele de mai sus sunt populare in acest moment, exceptand Heroes si Gossip Girl care s-au terminat dar au avut succes mare.