| ellylovesmilkacupete a întrebat:

As vrea si eu niste seriale in care sa se combine genurile: mister si familie. Ceva de genul pretty little liars, the lying game, the secret circle. Funda pentru cele mai interesante

Răspuns Câştigător
| GeoJill29 a răspuns:

10 things i hate about you si happy endings...precum si cele de mai sus.Dar si CSI(Las Vegas, Miami, New York) dar acesta e mai mult politist... sper sa iti placa! ENJOY!

2 răspunsuri:
| Dededex a răspuns:

Ai putea sa incerci Gossip Girl sau 90210 sau Grey's Anatomy

| ellylovesmilkacupete explică (pentru Dededex):

Le-am vazut si pe astia.