| Derkes a întrebat:

Ce seriale horror cu adolescenti stiti? Gen : Bates motel, The vampire diares

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale horror cu adolescențI:The Magicians,Damien,Stranger Things,Ravenswood,Shadowhunters: The Mortal Instruments,Nowhere Boys, Scream Queens, Ravenswood, Harper's Island (mini-serie), mai găsești scene horror cu adolescenți și în serialul Dimension Four-Oh-Four 2017 (f. tare acest serial/ex.ep.2, 4, iar episoadele nu au legătură între ele), mai poți încerca și Bedlam, The Gates, Hemlock Grove, TSC

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

American horror story
Scream
Teen wolf
Supernatural
Stranger things
Penny dreadful

| Kiwibibilă a răspuns:

Mamăă dacă şi TVD e de groază...

| AdreAdre a răspuns:

Uita-te la episoadele din Aventurile lui Sarah Jane Smith. Se dadea pe Cartoon Network cand eram eu mic (cam prin 2006). Mereu ma speriam cand il vedeam. Ti le recomand. Are multe episoade.

| Al3xanndra a răspuns:

The Originals, este vorba despre vampirii originali din Tvd, eu astăzi am terminat Tvd și chiar acum mă uit la The Originals. Mai este și Gossip -Girl. pa, pa! Funda te rog?

| Al3xanndra a răspuns:

Nu prea am prins treaba cu "horror " am vrut să-ți spun de el pentru că eu l-am văzut și mi-a plăcut, poți să te uiți la " Once upon a time"

| Sader a răspuns:

American Horror Story

| adelinapascaru1290 a răspuns:

Oglinda malefică