| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

am inceput sa vad de ceva timp the vampire diares, si mai am doar un sezon crying. imi puteti spune ceva seriale cu adolescenti(stiti la ce ma refer)

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

The Vampire Diaries este preferatul meu love struck! Am patit ca si tine, am terminat deja de vizionat toate sezoanele aparuta, acum ma uit la Pretty Little Liars, si crede-ma este la fel de bun happy, daca iti place TVD o sa-ti placa si asta big grin!
Vizionare placuta!

| Tchami a răspuns:

Da?!
-Tom and Jerry
-Scooby'Do
-Robotboy
-Generator Rex
-Gemeni Cramp
Pe scurt du-te pe Carton Network :X!
Bafta :*!

| habarnista a răspuns:

Pretty Little Liars, The Lying Game, 90210, Gossip Girl.