| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale imi recomadati?
In prezent uramaresc:
Doctor Who
Dexter
The Vampire Diaries
True Blood
Covert Affairs
Merlin
Puteti sa-mi lasati si filme dar as prefera sa-mi dati un serial care sa merite vazut, nici serialul sa aiba 15000 sezoane, de exemplu daca un sezon are 22 episoade cam 2 sezoane este acceptabil( nu trebuie sa aiba fix 2 sezoane, intelegeti voi)
Va dati seama ca sunt diferite, daca ma intelegeti, binenteleas daca va uitati la ele, nu este ca si cand te-ai uita la 2 telenovele care sunt la fel numa ca au alti actori, serialea acestea nu sunt telenovele.

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Doctor Who
Dexter
The Vampire Diaries
Prison break e foarte tare
Supernatural

Asta o voi zice in fiecare topic care vad pe unu care cere funda.
Du-te la mata in ***** si nu mai cersi,sunteti chiar enervanti mah, funda funda, ajutati ca vreti mah nu pentru funda...

2 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Charmed(Farmece)... pe Diva universal, in fiecare seara de la 19.00. fundita?

| rlkaa a răspuns:

Supernatural, house m.d.