| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale imi recomadati?

In prezent uramaresc:

Doctor Who

Dexter

The Vampire Diaries

True Blood

Covert Affairs

Merlin
As vrea ceva diferit, as prefera un serial care sa nu depaseasca 50 episoade aparute, vreau un serial adevarat nu sa te plicisesti cand te uiti la el sau sa nu ai chgef sa te uiti la el.

5 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Printre oameni.acum au trecut la sezonul 2 dar...nu stiu i ffff fain :X

| Robby96 a răspuns:

Prison Break...Ghost whispereer
Acestea 2 sunt preferatele mele dar cel mai mult mi-a placut Prison Break ( ti-l recomand)winking

| dennysa15 a răspuns:

Iti recomand 10 things i hate about you...e super love struck
poti sa il vezi pe serialepe.net :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Two and a half men uitate e supere redifuzare pe procinema de luni pana vineri 21:00 pana la 22:00 si ultimul sezon il da in vara asta in iulia sau in august sper ca te-am ajutat

| Silly a răspuns:

Narcisa Salbatica Antena 1 22:00-23:00 L-J
Ezel Kanal D 21:30-00:00 Miercuri