| Dema a întrebat:

Nu demult am privit un serial cu vampiri "True Blood" si inca nu a esit sezonul 4. si as vrea sa-mi dati niste seriale asemanatoare cu vampiri deoarece m-am saturat sa astept urmatorul sezon. Dar va rog in afara de "The vampire diaries". Funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| zinsi a răspuns:

Blood Ties
Forever Knight
Buffy the Vampire Slayer
Moonlight
Being Human varianta UK si cae americana
I heart Vampires il ador.fiecare episod nu are mai mult de 5 minute insa povestea e superba. daca nul gasesti sa-mi dai un mesaj pe TPU si iti dau eu linkul

4 răspunsuri:
| TeenageGirl a răspuns:

Unde pot vedea academia vampirilor?

| Elena97M a răspuns:

The Vampire Diaries love struck
Academia Vampirilor :p

| KatherineKath a răspuns:

Hmmmmm... moonlight

| cristina_5479 a răspuns:

Hei.
true blood apare pe 26 iunie 2011.deja au aparut primele 8 minute din serial.