| helpu a întrebat:

Ce seriale imi recomandati. Am vazut Prison Break, Supernatural, Dexter, Lie to me, Nikita, Spartacus, Robin Hood, the vampire diaries, Breaking bad. Fara telenovele pls angry

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la avatarul meu. Serialul ala big grin
The Big Bang Theory. E cel mai reusit serial de comedie, din punctul meu de vedere. Are umor de calitate. E foarte apreciat atat de publicul larg, cat si de critica!
In ultima vreme ruleaza si la noi in tara pe PRO Cinema, cate 2 episoade de luni pana joi de la ora 21:00.

10 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

A aparut un serial nou cu varcolaci,teen wolf,
eu ma uit si la the mentalist, e foarte tare:d, pretty little liars...

| Mtz_1845 a răspuns:

Doctor who, Hercule si calatoriile lui legendare. Dar Doctor who ii cel mai tare.

| AndreeaCrys a răspuns:

Incearca Heroes, Chuck.

| Denise_3997 a răspuns:

Lost...clar! O sa-ti placa sigur.

| Juℓiaa a răspuns:

Pretty little liars,Lost, Life unexpected, Glee(daca iti place muzicaalove struck) Ghost whisperer.astea sunt faineesmug

| buzeduulci a răspuns:

10 Things I Hate About You pe vplay la pagina 4

| asskickerr a răspuns:

The mentalist, the big bang theory, scrubs, two and a half men, californication

| kevin_2713 a răspuns:

Pai iti recomand un serialul Skins sunt mai mute sezoane sper ca o sa-ti placa

| lucyxD17 a răspuns:

Ai incercat filmele din seria "twilight"?
eu le-am vazut pe cele din 2008, 2009 si 2010 [cel din 2011 nu a aparut inca] si chiar mi-a placutwinking