| Daria a întrebat:

Ce seriale imi recomandati, unele care chiar merita vazute? In afara de The vampire diaries, Pretty little liars, Gossip girl si Grey's Anatomy?

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

The vampire diaries de n ori! NU VEI REGRETA!:d

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti recomand: 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Royal Pains". Chiar merita vazute.

P. S. Daca n-o sa stii, de unde sa le descarci, sa-mi trimiti un mesaj privat, si o sa te indrum. Vizionare placuta! Numai bine!

| pwp a răspuns:

Mie mi-a placut chuck si spitalul de urgenta love struck

pa-pa

| oana7335 a răspuns:

Californication
Chuck
CSI: Crime Scene
CSI: Miami
CSI: NY
Dexter
Lost
Lie to Me
Lipstick Jungle
One Tree Hill
Prison Break
Skins
Smallville
The O. C
True Blood
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
Desperate Housewives
Weeds

| Bishop a răspuns:

Lost şi Chuck

| theforce a răspuns:

Ai vazut The Seeker?, Stargate 1 si Atlantis, Doctor who?

| xSequel a răspuns:

ER(Spitalul de urgenta) cam asa arata : http://www.imdb.com/title/tt0108757/
Twilight http://www.imdb.com/title/tt1099212/

| C1p1 a răspuns:

The prison break

| artifica1 a răspuns:

Prison Break e cel mai tare, 24, Lost

| andreiutz1997 a răspuns:

Mai ar fi trei care sunt cam in acelasi gen:Nikita, Supernatural, Desperate housewives