| IonutValeriu a întrebat:

Ce seriale lungi care sa te tina captiv stiti? Gen as prefera sa fie cum e the 100, sa aiba si SF, si aventura, si drama, si dragoste, in special sa fie si adolescenti, post-apocalyptic dar nu neaparat. Sa contina ce am spus mai sus, mi-ar placea sa aiba si suspans la fiecare final de episod

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

The walking dead

| Mirel4412 a răspuns:

3 %, vis a vis.

3% mi se pare cel mai bun serial pe care l-am vazut, incepe din prima cu o poveste "apocaliptica", pur si simplu iti deschide ochii la lumea din jur ( serialul e fiction)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Millennium"
"Profiler"
"Criminal minds"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lost.

| Anonim1447799 a răspuns:

Trebuie sa te uiți neaparat la the walking dead! Un grup de oamenii încearcă sa supraviețuiască in timpul apocalipsei Zombi, e cum ai descris mai sus, e foarte multă acțiune nici nu termini bine episodul ca îl începi pe celelalt. Personajele sunt mai nașpa la inceput dar pe parcurs o sa te obișnuiești
E cel mai bun serial pe care l-am văzut!