| MandyMaya a întrebat:

Ce seriale mai sunt in genul "Internatul" sau "El Barco"?

Răspuns Câştigător
| UneRencontre a răspuns:

Gran Hotel.
Velvet.
Con el culo al aire.

| MandyMaya explică (pentru UneRencontre):

Ma poti ajuta si cu un link unde sa urmaresc online serialul Gran Hotel? Am reusit sa gasesc doar sezonul 1, din pacate

| UneRencontre a răspuns (pentru MandyMaya):

Poti sa-ti pun un site, doar ca nu are subtitrari pe romana. sad (scuze ca am rasp asa tarziu)

| MandyMaya explică (pentru UneRencontre):

Am rezolvat problema. Multumesc oricum

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea seamănă cu ce vrei tu, dar e aceeași producție, același suspans...
Misterul de la Calenda ( serial, Luna, el misterio de Calenda), 2012
Mai multe, poți selecta de aici: http://www.sensacine.com/series-tv/mejores/pais-5017/
Altele (foarte) interesante: Amazon (serial, 1999-2000), The River (serial, 2012), The Secret Circle (serial, 2011)