| Katherineeeeee a întrebat:

Ce seriale noi incep vara asta? Pe ce post?

1 răspuns:
| StewartCassie a răspuns:

Hei. A reaparut un nou sezon din ''Supernatural'' pe procinema parca si ''Mesaje de dincolo''pe protv cred...nu prea le stiu bine big grin Scrie pe net. si iti va zice pe ce program sunt happy
In cazul in care ai HBO(eu nu-l am) acolo apare sezonul 5 din ''True Blood''.
Acestea nu sunt seriale noi, doar sezoane noi.
Ca film nou din aceasta vara iti recomand ''Descendentii'', Darck Shadows'' si ''Alba ca zapada si razboinicul vanator' (un film superb cu multa actiune si fantezie).
Vizionare placuta. Pupici kiss
O zi frumoasa!