| Katherineeeeee a întrebat:

Ce seriale noi incep vara asta? Pe ce post? Data, ora?
(seriale noi nu sezoane noi)

Funda!

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Pe euforia vor incepe multe "
Vara aceasta Euforia TV vă propune o ofertă bogată de seriale. Seriale drama de succes internaţional, seriale lifestyle, SF şi nu în ultimul rând seriale coreene pe care publicul deja le îndrăgeşte. Toate acestea începând din luna mai.

Pentru iubitorii de seriale dramă, din 28 mai, Euforia TV le stă la dispoziţie cu difuzarea serialulul „Mediumul"(luni – marti, ora 20:00). Este vorba despre un serial captivant inspirat din viaţa lui Allison Dubois, interpretată de Patricia Arquette, mamă a trei copii, care încearcă să înţeleagă abilitatea sa de a comunica cu cei morţi. Încă din copilărie, Allison(Patricia Arquette) a încercat să înţeleagă visele şi viziunile pe care le avea cu cei morţi.

Din 30 mai, Euforia TV pregăteşte ceva special şi pentru iubitorii serialelor SF, „Sanctuarul" (miercuri – joi, ora 20:00). Dr. Helen Mangus este prima femeie doctor în Royal College, iar logodnicul ei John Druitt, posedă abilitatea de a manipula timpul şi spaţiul şi astfel se poate teleporta, însă de fiecare dată, călătoriile îi manipuleaza ADN-ul, influentându-i negativ comportamentul. Curând începe să ucidă prostituate şi devine faimos, poreclit fiind Jack Spintecatorul. După ce Helen încearcă să-l oprească, John se teleporteaza într-un alt timp. Dr. Mangus preia conducerea sanctuarului tatălui ei, pentru creaturi supernaturale, colectate din întreaga lume. În contactul cu aceste creaturi, capată longetivitate. Ani mai târziu, Helen o creează pe Ashley, folosind ADN-ul lui John, dar Ashley nu ştie că tatăl ei este Jack the Ripper. În distribuţie joacă remarcabil, Amanda Tapping, Robin Dunne şi Ryan Robbins.

si daca iti plac mult vedetele te poti uita la "Ellen Show" Se difuzeaza,, vineri sambata si duminica la ora 23:00 dar de cele mai multe ori pe la 1-2 cam asa
sper ca te-am ajutat :*