| ღCuteღKissesღ a întrebat:

Ce seriale urmariti? Fundita pentru serialele la care ma uit si eu!

Răspuns Câştigător
| alejandra22 a răspuns:

Pariu cu viata, o poveste de dragoste

24 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu mă uit la "Dr.House" şi "The Vampire Diaries". Dar, cred ca voi începe să mă uit şi la "True Blood".

| eatpraylove a răspuns:

Desperate Housewives, Drop Dead Diva, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The secret circle, The secret life of the American teenager, The Vampire Diaries, Up all night, The nine lives of Chloe King, Jane by design, Switched at birth, The Lying game, Revenge, Sex & the city, How I met your mother, 2 broke girls, Once upon a time - si le ador pe toate happy

| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Nu urmaresc prea multe pentru ca nu prea am timp de ele:
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Jane By Design
The Secret Circle [s`a anulat, dar mi-a placut mult acel singur sezonlove struck]
Si am mai inceput si altele, pe care nu le-am terminat:
Switched at Birth
Ghost Whisperer
Cam atat imi amintesc.
O zi buna!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! eu urmaresc urmatoarele:Gossip Girl,Pretty little liars, Ghost whisperer,Supernatural, Friends, The secret circle, Charmed, One tree hill, The vampire diaries si cam atat sper ca nu am ratat vreunul!

| OnnyMady a răspuns:

1)Prison break- un barbat pe nume Michael Scofield care intra la inchisoare pentru a evada impreuna cu fratele care a fost inchis si condamnat la moarte pentru o crima pe care nu a comis-o numai ca la fel ca in alte seriale lucrurile se complica.

2)Lost-este vorba despre un avion care se prabuseste pe o insula, dar din pacate nu una obisnuita.Toti supravietuitori incearca sa gaseasca orice posibilitate sa plece dar cum am spus insula asta nu e una normala.

3)Lie to me-un om pe nume Cal a studiat timp de 20 de ani expresile faciale astfel ca stie cand o persoana spune adevarul sau minte uitandu-se doar la expresia lui.Actorul principal joaca nemaipomenit plus ca din acest serial o sa inveti multe secrete despre mincinosi.

4)The vampire diares-dupa cum ii spune si numele este un serial cu vampiri, un poveste un vampir, Stefan, o urmareste pe Elena(o fata de liceu)de mai multi ani indragostindu-se de ea numai ca in spatele aceste povesti de iubire se afla multe secrete dintr-ul trecut de 100 si ceva de ani.

5)Spartacus-actiunea se desfasoara pe vremea romanilor cand un trac pleaca la razboi sa lupte de partea romanilor dar cand vine acasa satul lui este distrus, iar dupa o noapte mai tarziu sotia sa este rapita de romani, ca el de altfel.El ajunge gladiator porecla sa fiind Spartacus.El va lupta pentru as pastra viata si pentru as regasi sotia.ce mai este de spus are cam multe scene +18:d

6)Dexter-un criminal care pentru a nu omora oameni nevinovati incepe sa omoare criminali.Ai multe de invatat de la acest serial

Aceatea sunt serialele care mi-au placut cel mai mult si sunt in ordine

| Georrggy a răspuns:

Ochi din umbra,
Pe bani parintilor,
Pariu cu viata,
Roata norocului,
The Vampire Diaries,
Supernatural...
Funda?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

The Vampire Diaries :X

| Soowhaat01 a răspuns:

Pariu cu viata, Iubiri secrete, Twilight[Film]...si cam atatea imi plac. Mai este si Lantul Amintirilor [Film] Super.

| pintexim a răspuns:

Eu ma uit pe AXN la un serial care imi place la nebunie "El barco" si atat

| Madalina84 a răspuns:

Iubiri secrete;
Roata norocului;
Miss fata de la tara;
Pariu cu viata;
Ochii din umbra etc.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Pretti little liars; The vampire diaries; The secret circle; Twilight; Gossip girls.

| KellyNitraBB a răspuns:

Doi barbati si jumatate
lumea de dincolo amandoua sunt pe protv

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Fairy Tail, Naruto, House MD, Supernatural, Cougar Town, The Mentalist, Chuck, The Simpsoms, Gossip Girl, Californication, Kung Fu Panda.

| Ama112 a răspuns:

Pretty little liars- e preferatul meu:X
Teen wolf
The vampire diaries
Pariu cu viata
Si cam atat...

| MeteorFalls a răspuns:

Fringe, Game of Thrones, Six Feet Under, Prison Break

| lolitaa18 a răspuns:

Urmaream Anatomia lui Grey acum ma uit la doctor house, mai urmaresc CSI:Miami, Three rivers.

| s3go a răspuns:

Dexter e un serial foarte bun happy

| s3go a răspuns:

Eu urmaresc Dexter e un serial foarte bun si interesant

| xXsecretXx a răspuns:

Pai eu ma uit la :the vampire diaries, pretty little liars, 90210, dexter,grey's anatomy,jane by design,teen wolf,californication,supernatural,baby daddy,revenge,one tree hill, awkward, switched at birth, the lyeing game, hunger game si mai sunt cateva dar nu mi le amintesc

| IlincaMaria a răspuns:

Pariu cu viata
Legaturi riscante [Legaturi periculoase]

| Swag777 a răspuns:

Pariu Cu Viata! Glee...

| Andreea_Delia_1995 a răspuns:

Pariu cu viata

| Adddda a răspuns:

The Vampire Diaries, The Secret Circle, True blood, Gossip Girl, Pretty little liars, 90210. Cu aceste seriale imi mai pierd eu timpul liber.

| nymenynycyundenycayerynycyodata a răspuns:

Ingerasii, tanar si nelinistit, cameleoni, o poveste de dragoste, fructul oprit.