| Spawner007 a întrebat:

Salutare!

Ce filme si seriale urmariti? Mi-e imi plac foarte mult serialele si comediile romanesti.

7 răspunsuri:
| Dumniezău a răspuns:

Imi plac mai mult astea mai horror gen mama, texas chainsaw massacre si altele.

| Aamerican a răspuns:

Salutare,si eu ma uit la comediile romanesti serialul "La bloc" "Las fierbinti " "Trazniti" si multe altele sper sa iti placa acestea.

Răspuns utilizator avertizat
| Aamerican a răspuns:

Da pro cinema n-am ratat nici un episod. daca vrei sa vrobim add Y:M americanu.freakz

Răspuns utilizator avertizat
| alexa299 a răspuns:

The vampire diaries, pretty little liars, teen wolf, house, dexter

| PurSiSimpluEu65 a răspuns:

Incearca dexter, prison break, ncis los angeles, rizzoli and isles. nu-s romanesti sunt politiste dar sunt super