| mihaiangell a întrebat:

Ce seriale urmariti? poate imi recomanda-ti cateva seriale sa am la ce ma uita in vacanta...happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Anatomia lui Grey
Dexter
Chuck
Doctor House

| M25M a răspuns:

House MD
Spartacus
Sons of Anarchy
Two and a half men
Grey's anatomy
Breaking Bad
Prison Break
Dexter

| mihaiangell explică (pentru M25M):

Cam aceleasi urmaresc si eu..plus Anger Management (cu Charlie Sheen), Game of throne, Suit, White Collar, Fringe...cam astea imi vin in cap acum.o sa continuui big grin

| AdryannaXoXo a răspuns:

The Vampire Diaries
One Tree Hill (are 9 sezoane)
Supernatural
Hellcats
Fallen
Gasesti pe vplay ce seriale vrei.
*Nu ma lasa sa-ti dau linkul.

| mihaiangell explică (pentru AdryannaXoXo):

Ms,pe vplay ma uit si eu... vroaim sa vad daca gasesc ceva interesant la voi...o sa imi pun si eu lista mea de seriale pe care le urmaresc big grin

| AdryannaXoXo a răspuns:

Si...fundite nu dau si tu?big grin