| AleDia a întrebat:

Ce va place mai mult Pariu cu Viata sau Iubiri Secrete?

Răspuns Câştigător
| PiszyMich a răspuns:

Ambele sunt faine. Funda?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Niciunul din aceste seriale nu-mi place in mod special.dar le uramresc pe amandoua laughing

| vladmR a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Pariu cu Viata este preferatu' meu! Dar si Iubiri Secrete este ok, putin cam tras de par, dar ok. big grin

| CamyAngel a răspuns:

Nu urmaresc Iubiri Secrete desi am vazut vreo 2episoade da nu mi-a placut.
Pariu cu viata este mult mai super!big grin
Parerea mea.big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pariu cu viata este mai bun... Mai pierd din ep, si nu prea imi pare asa de rau, adica nu pot spune ca sunt o fana. Mie personal imi place mai mult Iubiri secrete.
Dar, tiewaiting?

| Patyi a răspuns:

Eu privesc si Pariu cu Viata si Iubiri Secrete dar este mai interesant Pariu cu Viata. Iubiri Secrete pare un serial vechi...

| EmmaLoLy a răspuns:

Amandoua
dar mai mult pariu cu viata

| zuzuIzz a răspuns:

Pariu cu Viatalove strucklove strucklove struck..il ador

| SmileyKoG a răspuns:

Pariu cu viatabig grin

| Paty18 a răspuns:

Pariu cu Viata! big grin

| Alisoη a răspuns:

Pariu cu viața.