| AndreutsaaaXD a întrebat:

ce serial va place mai mult
Pariu cu viata
sau
Iubiri Secrete?happywinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| jonydd a răspuns:

Sincer imi plac amandoua la fel de mult dar daca ar fi sa aleg intre ele as alege Pariu cu Viata happy

| KMaddieK a răspuns:

Niciunu

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre cele 2, nu as alege niciunul. Pariu cu viata are o regie mai buna ca Iubiri secrete dar povestea si intamplarile sunt mai nasoale. Iubiri secrete are cea mai mare prefacatorie dintre toate serialele, e prea ciudat iar aici Pariu cu viata, este la fel. Ceea ce nu imi place la Pariu cu Viata este "GOLANISMUL" scuze de caps lock, dar mie mi se pare jignitor asupra altor copii care se uita. Cel mai mult din trecut mi-a placut Regina, a avut cea mai buna regie comedie cat cuprinde, actiune in fiecare episod si se difuza aproape in fiecare zi. Regina a fost o combinate intre Iubiri secrete si Pariu cu viata. Oricum niciunul nu are un avantaj din partea mea, sunt 2 seriale care nu au cine stie ce diferenta fata de celelalte seriale. Eu as vrea sa fie un serial numai cu batai, sange cat cuprinde, gen Undisputed. Toti astia cu muschi din filme sa fie intr-o inchisoare sa se bata pentru libertate. Ar fi cel mai misto film-serial.

| Derya99 a răspuns:

Pariu cu Viatahappy

| Ciobanu_Sorin_Mihai_1993 a răspuns:

Iubiri secrete