| AleDia a întrebat:

Iubiri Secrete sau Pariu cu Viata?Si DE CE va place?Va rog raspundeti.

Răspuns Câştigător
| ooRockyoo a răspuns:

Mie imi plac amandoua dar mai mult imi place pariu cu viata este cel mai frumos serial
asta este parerea mea
nu ma bag i parerile altora

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Sincer, mie imi place mai mult Pariu cu viata. Cred ca imi place datorita faptului ca actorii sunt majoritatea adolescenti si faptul ca este o combinatie intre muzica, comedie, dans, drama si dragoste.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Niciuna.Ambele sunt nişte telenovele româneşti de prost gust, pentru imbecili singuri care nu au altceva ce să facă decât să se tâmpească singuri uitându-se la căcaturi d'alea.
Baftă`!

| Niiinaa a răspuns:

Iubiri secrete love struck

| valeeeee a răspuns:

Pariu cu viata

| D0do a răspuns:

Pariu cu viata? cea mai mare tampenie televizata dupa serviciul roman de comedie!