| sasuke96 a întrebat:

Ce ziceti de breaking bad? e mai bun decat game of thrones? merita vazut? astept pareri

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad este un serial foarte bun, printre cele mai bune, care chiar merită văzut.
Unde îl poţi viziona nu avem voie să-ţi spunem pe TPU (se consideră promovarea pirateriei).

| sasuke96 explică (pentru NOname):

Nici macar un link? pls

| NOname a răspuns (pentru sasuke96):

"Ce este interzis pe TPU.ro?
- postarea de linkuri de pe diferite site-uri care promoveaza sau incurajeaza pirateria"

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

N-ai Google?

| kyliejenner a răspuns:

Nu m-am uitat la GOT (tocmai fiindca videourile teaser, descrierile, review-urile nu m-au impresionat) dar m-am uitat la alte seriale si dintre toate(de acelasi gen, fiindca nu il pot compara cu Sex and the City laughing ) Breaking Bad este cel mai reusit! Se merita. Drama, comedie, suspans, actiune, m-a tinut in priza cateva saptamani bune pana l-am terminat.