| Dianne_9377 a întrebat:

Ceaooo TPU!:*
Ce se va intampla in continuarea serialului Nini?
Dauu fundoiii!

Răspuns Câştigător
| deutza_2137 a răspuns:

E adevarat ca celina e mama sicilia dar ea a abandonato pe sicilia.nini si tomas se vor casatori dar cand sa spuna nini 'da' ea nu putea sa spuna cu vocea ei si spunea cu vocea lui nicolas si a aparut victor si a demascato pe nini spunand ca e impostoare.carmen si angel parca raman impreuna juan o sa fie iubitul lui sora lui cheama pentru ca o gaseste.'corbul'laughingramane cu adelpha,dupa ce se afla adevcarul nini pleaca sa si faca bagajele dar toti erau suparata pe ea, dupa aceea cand nini isi lua la revedere de la sicilia vine tomas sa vorbeasca cu ea si o saruta dupa ce se termina sarutul toti se imbraca in nicolas(angajatii)si dupa aceea tomas se caseste cu nini, pe victor il ia politia nu stiu din ce motiv.si dupa aceea toti raman fericiti! sper ca te-am ajutat funda?

4 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Selina pana la urma e mama Ceciliei sau nu? big grin
Daca nu e presimt ca Thomas va afla ca Selina nu e mama ei si pana la urma se va marita cu NiNi.

| TheVampireDiaries a răspuns:

Tomas o sa se insoare cu Nini nu cu Celina si cred ca Tomas va afla ca Celina a abandonat-o pe fetita

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Nini se marita cu Tomas, iar Celina si Victot raman cu buza umflata fara iubiti laughing

| Dianne_9377 explică:

Andreyk2
Selina e mama Ceciliei, doar a a abandonato la nastere si i-a dat'o unei infirmiere pe care a oprito politia, ia luat copilul, adica pe Cecilia si a adoptat'o Thomas.Selina a abandonat'o pe Cecilia, nu i-a fost furata.