| AnonimAwesome a întrebat:

Dauu fundita! ce se intampla cu NINI era in fiecare seara de la 21:25, si n-am pierdut nici un episod, chiar ca nu mai difuzeaza...si in plus ieri a bagat ala cu bafta Charlie! Sunt fan NINI si mentionez ca n-am absolut nici o idee in legatura cu asta, pentru ca e pe la mijlocul serialului!

Răspuns Câştigător
| katy1996 a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......8ec01.html asta e un site cu nini in rom
am citit pe un site ca sa nini incepand din marie:((

4 răspunsuri:
| katy1996 a răspuns:

Pai nini o sa dea numai luni si vineri:(((j pe net pe siteul asta http://www.desene-animate-online.net/ da nini tradus in romana numai ca in fiecare zi apare kate un episod, dar pe you tube sunt toate cele 128 de episoade in spaniola.
cred ca numai da ptc nu e un serial pentru copii mici x(

| lolicaa a răspuns:

Si eu sunt fan NINI si sunt in aceeasi situatie sad
! poate fac o pauza... nu stiu ce ar putea fii crying

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere cu tine.de ce nu mai difuzeaza nini? am sa verific e naspa de tot ca nu mai difuzeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca va aparea un nou sezon in martie abia astept Http://www.desene-animat-online.net