| snaaa2l a întrebat:

Cei care ati citit manga naruto shippuden, ce se mai intampla cu orochimaru? nu mai apare deloc dupa ce l-a omorat sasuke?

3 răspunsuri:
| mattdemon a răspuns:

Desigur ca mai apare! Cand se lupta sasuke cu itachi ii iese din sigiliul lui sasuke http://www.mangafox.com/manga/naruto/v43/c392/7.html

| zNCrys a răspuns:

Orochimaru este acum o parte din corpul lui Kabuto, cam jumatate.Numai Kabuto mai apare cu o pelerina pe el cu jumatate de corp cu piele de sarpe.Cu Byakuganul Kabuto era vazut cu 2 tipuri diferite de chakra, mai mult nu stiu nici eu exact sa iti spun.
bafta!

Răspuns utilizator avertizat